a

Latest Posts:

Sorry, no posts matched your criteria.

Follow Us:

Back To Top
Image Alt

O NAS

 

W dzisiejszych czasach zawody związane z dziedziną urody i kosmetologii estetycznej należą do najpopularniejszych. Jednym z najbardziej odpowiednich trendów w branży jest makijaż permanentny.

 

Czym jest makijaż permanentny?

 

Jest to zastosowanie, nakuwanie kolorowego pigmentu w naskórek, które jest głównie wykonywane na ustach, brwiach i powiekach. Makijaż permanentny nie tylko pomoże podkreślić piękno twojego wyglądu, ale może również ukryć najmniejsze wady.

 

Jednym z najważniejszych punktów udanego makijażu permanentnego jest odpowiedni wybór wykwalifikowanego artysty. Ona lub on z kolei przeprowadzi konsultację, wybierze technikę pigment, stworzy rysunek wstępny wybranego obszaru w oparciu o życzenia klienta.

 

Tetyana Drobotko jest mistrzem makijażu permanentnego z edukacją medyczną, właścicielem salonu Permanent Boutique i szkoły makijażu permanentnego oraz kosmetologii estetycznej.

 

Tetyana urodziła się na Ukrainie, ale 8 lat temu przeprowadziła się do Polski, gdzie zaczęła budować karierę w dziedzinie kosmetologii estetycznej i makijażu permanentnego. Mówi, że kosmetologia jest ciągłym rozwojem i uczeniem się, więc później postanowiła nie tylko zdobyć nową wiedzę dla siebie, ale także podzielić się swoimi doświadczeniami z innymi mistrzami.

 

Teraz szkoła Tetiany Drobotko gromadzi uczniów z różnych krajów świata, którzy chcą dowiedzieć się więcej o technikach swojego autora. Tetiana nazywa siebie wieczną studentką, która pomimo swojego dużego doświadczenia nieustannie doskonali się, bierze udział w mistrzowstwach Polski, Włoch oraz innych państwach, szkoleniach i konferencjach..

 

«To ciężka praca, pokora i wiara w siebie. Nic nie jest niemożliwe. Zawsze mówię moim uczniom: twoje ręce nie wiedzą, że mogą coś zrobić, po prostu musisz przestać budować bloki i pozwolić sobie na więcej… Wszechświat jest duży i hojny».

 

Dlaczego klienci ufają Tetianie? Jedną z głównych zalet jest to, że wie, jak i lubi podkreślać naturalne piękno klientów, ma swój własny smak estetyczny i jest w stanie znaleźć odpowiednie podejście na komfort podczas zabiegu.

 

Zakres usług Beauty by Tetiana Drobotko:

 

  • Kosmetologia estetyczna
  • Permanentny makijaż
  • Modelowanie ust i twarzy
  • Mezoterapia twarzy i skóry głowy
  • Lipoliza
  • Podnoszenie kącików
  • Redermalizacja skóry
  • Szkolenia z zakresu PMU oraz kosmetologii estetycznej

 

Nasze prace mówią za nas!

1. Aesthetics

2. PMU

Wózek
  • Brak produktów w koszyku.